USŁUGI AGENCJI DETEKTYWISTYCZNEJ

Wydarzyło się nieszczęście? Nie wiesz co zrobić? Straciłeś majątek, okradziono Cię, zakwestionowano Twoją reputację, szkalowane jest Twoje dobre imię a może chcesz odnaleźć członka rodziny? Skorzystaj z usług naszej agencji. Oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, firm i instytucji. Sprawdzimy wiarygodność partnera biznesowego, odszukamy sprawcę, zajmiemy się monitorowaniem osób, pomożemy rozwiązać problemy rodzinne, odszukamy zaginionych lub odnajdziemy skradzione przedmioty.

Niezależnie od tego, czy Twoja sprawa dotyczy rodziny, firmy, działalności publicznej, czy też wymaga zgromadzenia dowodów w procesie karnego – w każdym przypadku wesprzemy Cię wiedzą i doświadczeniem. Współpracujemy z organami ścigania i działami forensic. Nasi detektywi to wysoko wykwalifikowani specjaliści dysponujący odpowiednim zapleczem, umiejętnościami, doświadczeniem i posiadający dostęp do nowoczesnych technologii ułatwiających szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu.

Zapewniamy:

ofertę dostosowaną do konkretnego klienta również cenowo
plan działania każdorazowo uzgadniany z klientem
otwartość na uwagi i gotowość do zaangażowania klienta na każdym etapie
dyskrecję
profesjonalizm
skuteczność
terminowość
zgodność działania z przepisami polskiego prawa

Nie zwlekaj – upływ czasu ma znaczenie. Sprawca może się ukryć lub zniszczyć dowody. Nie pozwól, aby nierozwiązany problem spędzał sen z powiek Tobie lub członkom Twojej rodziny bądź firmy. My się nim zajmiemy i rozwiążemy – abyś Ty mógł spać spokojnie. Zrobimy to bez zbędnego rozgłosu, fachowo i szybko. Podejmujemy działania na terenie Polski i za granicą. Nie trać czasu – bądź pewien, że jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc. Zadzwoń lub napisz do nas a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Translate »